Makaleler

USOM (Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi) Nedir?
12 Mayıs 2022
USOM (Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi) Nedir?
Ülkemizde, siber güvenliğin sağlanmasına yardımcı olmada ve ortaya çıkan tehditlerin belirlenmesinde muhtemel saldırıları önlemek amacıyla kurulmuştur.
BGP ( Border Gateway Protocol - Sınır Geçit Protokolü ) Nedir?
22 Nisan 2022
BGP ( Border Gateway Protocol - Sınır Geçit Protokolü ) Nedir?
Border Gateway Protocol (BGP), Sınır Geçit Protokolü olarak tanımlayabiliriz. Verileri, sunucuya ulaştırmak için hangi yolu kullanması gerektiğini söyleyen bir yönlendirme protokolüdür. BGP protokolü isteklerinizi, hedeflenen sunucuya ulaşması için en verimli ve en hızlı yolu seçer. BGP, hangi sistemlerin arasında iletişim kurduğunu belirler, sonrasında hedef için en uygun yolu belirler.
Kişisel Veri Nedir?
8 Nisan 2022
Cloud Computing Nedir?
18 Mart 2022
Spanning Tree Protokolü
25 Şubat 2022

Hizmetlerimiz

NETWORK
NETWORK
DOĞRU ALTYAPI VERİMLİ ÇALIŞIR
GÜVENLİK
GÜVENLİK
GERÇEK GÜVENLİK SEVGİMİZ
SİSTEM
SİSTEM
SİSTEMLERİNİZ UÇMAYA HAZIR
DANIŞMANLIK
DANIŞMANLIK
ISO27001, KVKK ve BGYS Danışmanlıkları Konusunda Hukuk, Bilişim ve Süreç Danışmanlığını DPO ve Kıdemli Danışmanlarımız ile Sunuyoruz!
NOC/SOC
NOC/SOC
Sistemlerinizin ve Ağınızın 7 Gün 24 Saat veya 8 / 5 veya Mesai Saatleri Dışında İzleyerek Anlık Olarak Kurumunuza Bildiriyoruz!
Bakım ve Destek Hizmeti
Bakım ve Destek Hizmeti
Ağ Sistemleri, Firewall, Linux, Microsoft, Sanallaştırma ve Bilişim Güvenliği Alanlarında Uzman ve Sertifikalı Mühendis ve Teknikerlerimiz İle Destek Sağlıyoruz!

İş Ortaklığımız

ELFA

HAKKIMIZDA

Elfanet Bilişim Anonim Şirketi, bilişim sektöründe sistem entegretörü olarak faaliyet göstermek üzere 1994 yılında İzmir’de kuruldu.Kurulduğu tarihten itibaren devamlı kendini yenileyip geliştirerek müşterilerinin bilgi ve iletişim alanındaki ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefleyen, dünyadaki gelişimleri takip ederek sunduğu yeni nesil teknolojiler ile müşterilerine rekabet avantajı sağlayacak sistemler sunmaktadır. Özellikle Bilişim Güvenliği, Ağ Sistemleri, Bakım ve Danışmanlık konularında hizmet sunan Elfa İzmir ve Ege Bölgesindeki sektöründe önder firmalara ve kurumlara hizmet vermektedir. Kaspersky ve Fortinet konusunda Türkiye'de sayılı firmalardan olan elFA; Cisco, Zyxel, Juniper ve daha nicesi birçok marka ürünü yapılandırmakta ve bakımlarını yapmaktadır.