Makaleler

Kurumsal Siber Güvenlik Önlemleri
4 Nisan 2024
Kurumsal Siber Güvenlik Önlemleri
Yaygın siber güvenlik tehditlerine karşı alınabilecek önlemler ve koruma yöntemleri aşağıdaki listedeki gibi özetlenebilir;
Bireysel Siber Güvenlik Önlemleri
4 Nisan 2024
Bireysel Siber Güvenlik Önlemleri
İş bu sonuca gelmeden bireysel kullanıcıların da alması gereken güvenlik önlemlerini başlıca şu şekilde açıklayabiliriz;

Hizmetlerimiz

NETWORK
NETWORK
DOĞRU ALTYAPI VERİMLİ ÇALIŞIR
GÜVENLİK
GÜVENLİK
GERÇEK GÜVENLİK SEVGİMİZ
SİSTEM
SİSTEM
SİSTEMLERİNİZ UÇMAYA HAZIR
DANIŞMANLIK
DANIŞMANLIK
ISO27001, KVKK ve BGYS Danışmanlıkları Konusunda Hukuk, Bilişim ve Süreç Danışmanlığını DPO ve Kıdemli Danışmanlarımız ile Sunuyoruz!
NOC/SOC
NOC/SOC
Sistemlerinizin ve Ağınızın 7 Gün 24 Saat veya 8 / 5 veya Mesai Saatleri Dışında İzleyerek Anlık Olarak Kurumunuza Bildiriyoruz!
Bakım ve Destek Hizmeti
Bakım ve Destek Hizmeti
Ağ Sistemleri, Firewall, Linux, Microsoft, Sanallaştırma ve Bilişim Güvenliği Alanlarında Uzman ve Sertifikalı Mühendis ve Teknikerlerimiz İle Destek Sağlıyoruz!

İş Ortaklığımız

ELFA

HAKKIMIZDA

Elfanet Bilişim Anonim Şirketi, bilişim sektöründe sistem entegretörü olarak faaliyet göstermek üzere 1994 yılında İzmir’de kuruldu.Kurulduğu tarihten itibaren devamlı kendini yenileyip geliştirerek müşterilerinin bilgi ve iletişim alanındaki ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefleyen, dünyadaki gelişimleri takip ederek sunduğu yeni nesil teknolojiler ile müşterilerine rekabet avantajı sağlayacak sistemler sunmaktadır. Özellikle Bilişim Güvenliği, Ağ Sistemleri, Bakım ve Danışmanlık konularında hizmet sunan Elfa İzmir ve Ege Bölgesindeki sektöründe önder firmalara ve kurumlara hizmet vermektedir. Kaspersky ve Fortinet konusunda Türkiye'de sayılı firmalardan olan elFA; Cisco, Zyxel, Juniper ve daha nicesi birçok marka ürünü yapılandırmakta ve bakımlarını yapmaktadır.